در کنار ما یک چالش کوهنوردی منحصر به فرد را گام به گام انجام دهید، ما برای تک تک قدم های شما برنامه داریم فقط کافیست با ما همراه شوید و رزومه کوهنوردیتان را درخشان کنید…

این یک دستاورد شخصی بزرگ است


در گام اول به مانند سال های گذشته به دماوند، بام ایران زمین می رویم و قله این کوه اساطیری را لمس خواهیم کرد. برنامه صعود به دماوند پرسیکا از مسیر شمال شرقی و مطابق با استانداردهای روز کوهنوردی در ارتفاعات در 4 روز برگزار می شود، مزیت اصلی صعود چهار روزه هم هوایی بهتر و شانس موفقیت بالاتر خواهد بود. البته شرایط آب و هوایی در کوهستان هر آن ممکن است نا مساعد شود اما نرخ موفقیت در صعود چهار روزه برای افراد مبتدی بالای 90% است. به مانند سفرهای قبلی حضور در برنامه دماوند مستلزم حضور در برنامه های آمادگی قبلی است.


در گام دوم و بعد از اجرای برنامه دماوند به کشور ترکیه سفر می کنیم. قله آرارات بلندترین قله کشور ترکیه است که برای صعود به آن تلاش خواهیم کرد. برنامه صعود به قله آرارات که حدود 500 متر کوتاه تر از دماوند است در 4 روز داخل کوهستان و در مجموع 8 روز انجام می شود. از نظر سختی صعود آرارت درگیری بیشتری با یخ و برف نسبت به دماوند دارد و لذا حضور در این سفر نیز نیازمند حضور در سفرهای قبلی است.


در گام سوم اما پا را فراتر از قاره آسیا می گذاریم و در آنسوی اقیانوس هند به سراغ صعود به بام قاره آفریقا و یکی از معروف ترین قلل جهان می رویم. قله کلیمانجارو با 5895متر ارتفاع بام کشور تانزانیا و بام قاره آفریقا است. جایی که صعود به آن یک دستاورد شخصی بزرگ و منحصر به فرد است. برنامه صعود به قله کلیمانجارو 5 روز درون کوهستان و در مجموع 8 روز است و همراهان گرامی می توانند با برنامه ریزی دقیق از ماه ها قبل و مشورت با ما و شرکت در برنامه های شخصی و گروهی ما جشن صعود به کلیمانجارو را در کنار ما برپا کنند.


ضمنا علاقمندان به شرکت در یک برنامه راحت می توانند بلافاصله بعد از سفر کلیمانجارو در تور سافاری حیات وحش کنیا همراه با پرسیکا نیز شرکت کنند. در این سفر در بازدید از معروف ترین پارک های ملی کشور کنیا به سراغ دیدن حیات وحش غنی این کشور می رویم. اگر خوش شانس باشیم نیز می توانیم از بیگ فایو یا پنج پستاندارد بزرگ قاره آفریقا نیز به شکل کاملا آزاد و در قلب حیات وحش دیدن کنیم. کشور کنیا یکی از معروف ترین کشورهای دنیا از نظر تنوع زیستی است و هر ساله هزاران گردشگر از سرتاسر دنیا برای دیدن جاذبه های طبیعی این کشور و دیدن از نزدیک پستاندارن بزرگ به این کشور سفر می کنند.


شما می توانید هر سه گام را با هم یا هر کدام را به شکل جداگانه همراه ما شوید

برای شرکت در برنامه های “سه گام، سه قله ، سه بام” و همینطور تور سافاری حیات وحش کنیا از طریق راه های ارتباطی به ما پیام دهید و ثبت نام کنید. فراموش نکنید طبق روال همیشگی معمولا ظرفیت سفرهای ما زودتر از زمان موعد پر می شوند، لذا اگر قصد شرکت در این برنامه ها را دارید زودتر ثبت نامتان را قطعی کنید.